6892:4*5*2*30:60*40=

+4
Ответы (1)
  1. 8 декабря, 11:05
    0
    6892:4=1723

    1723*5*2=17230

    12730*30=516900

    516900:60=8615

    8615*40=344600

    Ответ: 344600