52 13/24 - (5 3/40-2 8/15) =

+5
Ответы (1)
  1. 8 января, 01:36
    0
    52 13/24 - (5 3/40-2 8/15) = 50

    1) 5 3/40-2 8/15=2 65/120=2 13/24

    2) 52 13/24-2 13/24=50