1-7/18; 4-2/9; 1-9/16; 14-6/7; 15 2/7-7; 14 6/11-6; 11-5 3/13; 14-9 9/14

+4
Ответы (1)
  1. 11 мая, 18:17
    0
    1-7/18 = 18/18 - 7/18 = 11/18;

    4-2/9 = 3 9/9 - 2/9 = 3 7/9;

    1-9/16 = 16/16 - 9/16 = 7/16;

    14-6/7 = 13 7/7 - 6/7 = 13 1/7;

    15 2/7-7 = 8 2/7;

    14 6/11-6 = 8 6/11;

    11-5 3/13 = 10 13/13 - 5 3/13 = 5 10/13;

    14-9 9/14 = 13 14/14 - 9 9/14 = 4 5/14.