2 5/13 * 14 61/72 - 1 61/72 * 2 5/13=

+4
Ответы (1)
  1. 25 октября, 10:20
    0
    = 2 5/13 • (14 61/72 - 1 61/72) = 2 5/13 • 13 = 31/13 • 13 = 31