Пример №1. (0.075+1.0500+0.25) : 0.11-0.9 * (8.3-5.05-0.43) =

+4
Ответы (1)
  1. 26 декабря, 20:58
    0
    1.375:0.11-0.9*2.82=12.5-2.538=9.962