600000+9997896 - (5567-888) = ?

+5
Ответы (1)
  1. 28 августа, 01:11
    0
    600000+9997896 - (5567-888) = 10593217

    1) 5567-888=4679

    2) 600000+9997896=10597896

    3) 10597896-4679=10593217