10*√9*√14 - (√9+5*√14) ^2

+4
Ответы (1)
  1. 26 апреля, 02:51
    0
    =9*√9*√14 - 9 - 10*√9*√14 - 350 = - √9*√14 - 359 = - √126 - 359