6 5/25 - (x - 1 2/6) = 3 20/80

+3
Ответы (1)
  1. 25 января, 12:36
    0
    2,6 - (x-2) = 4

    2,-x+2=4

    -x=4-2-2,6

    -x=-0,6

    x=0,6