77+93*56-67+43:2-345+55

+5
Ответы (1)
  1. 16 июня, 01:07
    0
    77+93*56-67+43:2-345+55

    1) 93*56 = 5208

    2) 43:2 = 21.5

    3) 77+5208 = 5285

    4) 5285-67=5218

    5) 5218+21.5=5239.5

    6) 5239.5-345 = 4894.5

    7) 4894.5+55=4949.5

    77+93*56-67+43:2-345+55 = 4949.5