1000 см3 : 4 =, 1 м3 + 200 дм3=, 100 мм3 + 10 см3 =, 1000 см3 + 100 дм3, 1 м3 - 1 дм3 =, 10000 мм3 : 50 =, 100 дм3 + 100 см3, 1000 см3 : 20 =.

+1
Ответы (1)
  1. 29 февраля, 17:37
    0
    1000 см3:4=250 см3

    1 м3+200 дм3=10 дм3+200 дм3=210 дм3

    100 мм3+10 см3=20 см3

    1000 см3+100 дм3=200 дм3

    1 м3-1 дм3=9 дм3

    10000 мм3:50=20 см3

    100 дм3+100 см3=110 дм3

    1000 см3:20=50 см3