1,98 - (+9,45) + (-8,4) - (-8) - (7,65) - (-0,4)

+5
Ответы (1)
  1. 28 августа, 08:37
    0
    1,98 - (+9,45) + (-8,4) - (-8) - (7,65) - (-0,4) = - 7,47 + (-8,4) = - 15,87 - (-8) = - 7,87 - (7,65) = - 15,52 - (-0,4) = - 15,12