15 - (13-5) + 3+9 - (6+9) + 18+9-11=

+4
Ответы (1)
  1. 8 октября, 22:07
    0
    15 - 8 + 3 + 9 - 15 + 18 + 9 - 11 = 19 - 15 + 18 + 9 - 11 = 4 + 18 + 9 - 11 = 20