0,65 * 3,4+45,25:25

19,6:1,6-0,85*4,4

+2
Ответы (2)
  1. 28 апреля, 22:06
    0
    4.02 45,25:25=1.81 0,65*3,4=2,21
  2. 28 апреля, 23:18
    0
    0,65 * 3,4+45,25:25 = 2,21+1,81=4,02

    19,6:1,6-0,85*4,4 = 12,25-3,74=8,51