5,86+14,82: (7_4,4) * 3,5

+5
Ответы (1)
  1. 9 декабря, 15:24
    0
    1) 7-4,4=2,6

    2) 14,82:2,6=5,7

    3) 5,7*3,5=19,95

    4) 19,95+5,86=25,81