8,3-10 = ... - 2,1/2 - - 3 = ... 9,15 - - 13,3/5 = ...

-4,75-3,1/4 = ... - 13,94 - - 20

+3
Ответы (1)
  1. 18 февраля, 11:09
    0
    8,3-10=-1,7

    -2 1/2 - (-3) = 1/2

    9,15 - (-13 3/5) = 12 3/5

    -4,75-3 3/4=-8

    -13,94 - (-20) = 6,06