0,8 / 2 (2+0,8)

...

+2
Ответы (2)
  1. 10 марта, 10:41
    0
    0.8/2 * (2+0.8) = 0.8/2*2.8=0.4*2.8=1.12
  2. 10 марта, 11:51
    0
    0,8/2 (2+0,8) = 1,12

    ...