0,8-0,06=

4,08+1,2=

2,6-0,9=

3,7+0,8=

0,19+0,07=

+5
Ответы (1)
  1. 2 июня, 00:15
    0
    1) 0.8-0.06=0.74

    2) 4.08+1.2=5.28

    3) 2.6-0.9=1.7

    4) 3.7+0.8=4.5

    5) 0.19+0.07=0.26