Slojite 2/5 i 1 1/5,2 3/8 i 1 1/8 i 4 1/2

+4
Ответы (1)
  1. 22 мая, 07:59
    0
    1) 2/5 + 1 1/5 = 1 3/5

    2) 2 3/8 + 1 1/8 + 4 1/2 = 3 4/8 + 4 1/2 = 3 1/2 + 4 1/2 = 7 2/2 = 8