75.880: (n-29.965) = 70

+1
Ответы (1)
  1. 4 марта, 03:39
    0
    75.880: (n - 29.965) = 70

    n - 29965 = 75880 : 70

    n - 2965 = 1084

    n = 29965 : 1084

    n = 31049