Допити два сила яких не дописано. 4, 7, 12, 21, 36,?,? 1, 5; 6,11,?, 28,?

+5
Ответы (1)
  1. 20 июля, 14:46
    0
    4+7=11+1

    7+12=19+2

    12+21=33+3

    21+36=57+4 (61)

    61+36=97+5 (102)

    6+11=17

    11+17=28

    17+28=45