НОЗ

10/20, 8/24, 9/45.

22/44, 24/30, 27/36

+1
Ответы (1)
  1. 25 февраля, 13:47
    0
    (2*5) / (2*2*5) ноз = 2*5=10

    2*2*2/2*2*2*3 8

    3*3/3*3*5 9

    2*11/2*2*11 22

    2*2*2*3/3*2*5 6

    3*3*3/3*3*2*2 9