Тубири бирдеи тендеулер жубин тауп жаз (х-8) : 4=32.

+5
Ответы (1)
  1. 28 сентября, 01:49
    0
    (x-8) : 4=32

    x-8=32*4

    x-8=128

    x=128+8

    x=136