Шаршы кабыргасынын узындыгы 5 см ал ауданы и периметр канша?

+5
Ответы (1)
  1. 14 июля, 04:44
    0
    A=5

    1) P=4a

    P=4*5=20 см

    2) S=a^2

    S=5^2=25 см^2