1 / 3 - (+ 2 / 3) = : - 2 / 5 - (- 3 / 5) = : - 2 / 5 - (- 3 / 5) = : - 3 / 7 - (+ 4 / 7) = : 5 / 8 - (-7/8) = : - 1 / 9 - (+ 2 / 9) =

+1
Ответы (1)
  1. 14 августа, 13:41
    0
    1/3-2/3=-1/3

    -2/5+3/5=1/5

    -3/7-4/7=-7/7=-1

    5/8+7/8=12/8=3/2=1 1/2

    -1/9-2/9=-3/9=-1/3