2+2+2-1+0+9-2+18+9+9+9+9-26

+5
Ответы (1)
  1. 8 мая, 08:03
    0
    (2+2+2-1) + (0+9-2+18) + (9+9+9+9) - 26=5+25+36-26=30+10=40