1) - 1 2/3+1/2 2) - 5/7+1 3) - 5 7/9+0 4) 8 1/7 + (-3)

+2
Ответы (1)
  1. 24 января, 14:11
    0
    1) 1 2/3+1/2=1 7/6

    2) - 5/7+1=2/7

    3) - 5 7/9+0=-5 7/9

    4) 8 1/7 + (-3) = 5 1/7