0,4 + (-0,7) + (-10) = 4,2 + (-44+5) =

+5
Ответы (2)
  1. 1 ноября, 00:08
    0
    -0.7*10000 - 800 - 26=-7000-800-26=-7826
  2. 1 ноября, 00:19
    0
    0,4-0,7-10=-10,3

    4,2-39=-34,8