4 1/6 + 3 2/5

8 3/4 - 7 5/6

+4
Ответы (1)
  1. 22 июня, 01:50
    0
    4 1/6 + 3 2/5=25/6+17/5=125/30+102/30=227/30=7 17/30

    8 3/4 - 7 5/6=35/4-47/6=105/12-94/12=11/12