9 2/7 - (x+2,25) = 2 5/28

+3
Ответы (1)
  1. 6 августа, 18:22
    0
    9 2/7 - х-2,25=2 5/28

    х=9 2/7+2 1/4-2 5/28

    х=262/28=131/14=9 5/14