А) 9 х2+6 х-1=0

б) 5 у2-6 у+1=0

+2
Ответы (1)
  1. 20 февраля, 02:14
    0
    A) 15x+1=0 б) - y+3=0

    15x=-1 - y=-3

    x=-1/15 y=3