A) 3/4+3/20 Б) 7/10+3/20 В) 2/7+4/35

Г) 21/32+1/8

+2
Ответы (1)
  1. 31 августа, 19:04
    0
    15+3/20=9/10

    14+3/20=17/20

    10+4/35=14/35

    21+4/32=25/32