Розклади нарозрядни доданки числа: 64 545; 3451; 60 070; 67 000; 60 007; 60 700.

+1
Ответы (1)
  1. 8 апреля, 06:52
    0
    64.545=60.000+4000+500+40+5

    3451=3000+400+50+1

    60.070=60.000+70

    67.000=60.000+7000

    60.007=60.000+7

    60.700=60.000+700