1,6 * (4x-2) = - 8 * (0,4-3x)

+2
Ответы (1)
  1. 1 февраля, 08:30
    0
    6,4 х-3,2=-3,2+24 х

    6,4 х-24 х=0

    -17,6 х=0

    х=17,6 (не уверенна)