Пропорция х-ти табындар х-5/12=6/7,5

+5
Ответы (1)
  1. 8 января, 15:37
    0
    х-5/12=6/7,5

    х-5=12*6:7,5

    х-5=9,6

    х=9,6+5

    х=14,6