2 х²+3 х-у+5=0 Параболанын тобесин табыныздар

+4
Ответы (1)
  1. 24 февраля, 21:31
    0
    2x^2 + 3x-5=0

    D = 9+4*2*5=9+40=49

    x1 = (-3 - 49) / 4=52/4=13

    x2 = (-3+49) / 4 = 46/4 = 11.5

    Ответ:x1=13; x2=11.5