1) 8 1/5+5 1/6-3 1/5 2) 8 1/8+1 2/3-31/4

+3
Ответы (1)
  1. 11 ноября, 03:53
    0
    1) 8 1/5+5 1/6-3 1/5=246+155-96/30=305/30=61/6

    2) 8 1/8+1 2/3 - 31/4=165+40+186/24=19/24