1+1 = 2+2 = 3+3 = 4+4 = 5+5 = 6+6 = 7+7 = 8+8 = 9+9 = 10+10 = 1+2+3+4+5+6+7+8+9+10=

+4
Ответы (2)
  1. 25 апреля, 18:17
    0
    1+2=3

    3+3=6

    6+4=10

    10+5=15

    15+6=21

    21+7=28

    28+8=36

    36+9=45

    45+10=55
  2. 25 апреля, 20:33
    0
    1+1=2 2+2=4 3+3=6 4+4=8 5+5=10 6+6=12 7+7=14 8+8=16 9+9=18 10+10=20 1+2+3+4+5+6+7+8+9+10=55