Узындыгы 20 м ени 9 м ауданы? периметри?

+2
Ответы (2)
  1. 23 ноября, 07:08
    0
    (20+9) * 2=29*2=58m perimetr
  2. 23 ноября, 07:19
    0
    20+20+9+9=58

    периметр 58 м