1) 13520 / (х/40) + 67=80. 2) 10365 - (х*816) * 3=573

+1
Ответы (1)
  1. 19 июля, 05:28
    0
    2) х = (10365-573) : 3:816=9792:3=3264:816=4, х=4,10365 - (4*816) = 3264*3=9792,10365-9792=573