Ушак 30 мин-та 300 км ушып отти. Осындай жылдамдыкпен ол 1) 1 сагатта, 2) 2 саг, 3 саг канша км ушады

+3
Ответы (1)
  1. 9 августа, 02:08
    0
    60:30=2 300*2=600 км

    120:30=4 300*4=1200 км

    180:30=6 300*6=1800 км