Y - 15/32 = 1/4 + 1/64 + 7/17

+1
Ответы (1)
  1. 27 августа, 05:32
    0
    Y - 15/32 = 1/4 + 1/64 + 7/17

    Y - 15/32 = 737/1088

    Y=1 159/1088