6 (3x+5y) + 7x-5y. x+y=3

+2
Ответы (2)
  1. 7 марта, 01:34
    0
    18 х+30 у+7 х-5 у

    25 х+25 у

    25 (х+у)

    25*3=75
  2. 7 марта, 04:33
    0
    18 х+30 у+7 х-5 у=25 х+25 у=25 (х+у) = 25*3=75