1) 1/3=?/6=?/18=7/? 2) 2/5=6/?=?/25=28/? 3) 6/17=?/22=30/?=36/?

+3
Ответы (1)
  1. 21 декабря, 11:49
    0
    1) 1/3=2/6=6/18=7/21 2) 2/5=6/15=10/25=28/70 3) 6/17=?/22=30/85=36/102