1. (3^1) ^2

2. 5^5-5^4

3. (3+1) ^4

4. 4^0

5. 2^3*2^2

6. (4-2) ^3

7. 3^2+3^1*3^2-3^2

8. 3^-1

9. 1^7

+2
Ответы (1)
  1. 24 декабря, 15:09
    0
    1) 9

    2) 3125-625=2500

    3) 256

    4) 1

    5) 8*4=32

    6) 8

    7) 9+27-9=27

    8) 1/3

    9) 1