1) 8 * (-3) + (-7) = ?

2) (-2) * (-5) - 12 = ?

3) 35 - (-7) * 6 = ?

4) 32 : (-4) + 5 = ?

5) 64 : (-16) - 9 = ?

6) 17 - (-12) : 4 = ?

7) (-21) : (-3) - 9 = ?

8) (-42) : 6+10=?

9) 27 - (-15) : 3 = ?

+4
Ответы (1)
  1. 28 апреля, 13:33
    0
    1) - 24 + (-7) = - 31

    2) 10-12=-2

    3) 35+42=77

    4) - 8+5=-3

    5) - 4-9=-13

    6) 17+3=20

    7) 7-9=-2

    8) - 7+10=3

    9) 27+5=32