1+222+3+888+90+23+56 (27:3) + 6=?

+3
Ответы (1)
  1. 10 февраля, 23:45
    0
    1+222+3+888+90+23+56 (27/3) + 6 = 1+222+3+888+90+23 + 56 * 9 + 6 = 345 + 888 + 504 = 1737.