17•5

(10+_) 16•3

(9+_)

15•6

(10+_). 16•3

(10+_)

+4
Ответы (1)
  1. 5 апреля, 17:20
    0
    17*5=85 (10+75)

    16*3=48 (9+39)

    15*6=90 (10+80)

    16*3=48 (10+38)