293+2947+2373 * (284+292) : 3+45

+5
Ответы (1)
  1. 17 июля, 08:51
    0
    Распиши по действиям 1) 284+292=576. 2) 2373*576=1366848. 3) 1366848:3=455616. 4) 293+2947=3240. 5) 3240+455616=458856. 6) 458856+45=458901