7/8+3/4+x=11/16+1 3/4

+3
Ответы (1)
  1. 23 февраля, 15:15
    0
    Х=11/16+1+3/4-7/8-3/4

    х=11/16+1-14/16

    х=1-3/16

    х=13/16