222+222*63555 + 7476*427

+4
Ответы (1)
  1. 26 апреля, 23:48
    0
    222+222*63555 + 7476*427

    1) 222*63555=14 109 210

    2) 7476*427=3 192 252

    3) 222 + 14109210+3192252 = 17 301 684